Přeprava volně ložených, sypkých a tekutých materiálů
Drobečková navigace

Úvod > Služby > Cisterny

Cisternová přeprava

Cisternová přepravaPotřebujete přepravit potraviny nejen v Česku, ale i do zemí EU? V tom případě vám dokážeme pomoci díky naší tepelně izolované cisterně značky MAGYAR, která je pro přepravu potravin určená. V současnosti se věnujeme především zásobování bioplynových stanic a vozíme lihovarnické výpalky nebo cukrovarnickou melasu.

Jsme zkušení přepravci zemědělských, potravinářských a krmivářských komodit. Naše společnost obdržela certifikát ISO 90001:2015.

Co v cisterně uvezeme?

Naše cisterna má tři vzájemně oddělené přepravní komory o objemu dvakrát 8 000 litrů a jednu o objemu 14 000 litrů. Celková kapacita cisterny tedy činí 30 000 litrů.

Každá komora disponuje vlastní výpustí a sanitačním okruhem. Cisterna je vybavena i motorovým čerpadlem, s jehož pomocí můžeme náklad vyčerpat do výšky 26 metrů a nasát z hloubky 8 metrů. Díky tomu dokážeme naložit a vyložit materiál téměř kdekoli.

Sháníte zkušeného a zodpovědného dopravce potravinového zboží? Stojíme si za svou kvalitou a profesionálním přístupem k zákazníkovi. Ozvěte se nám a rádi s vámi vše vyřešíme.